Sales Assistant

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

· poskytovat poradenství zákazníkovi a aktivně prodávat protfolio produktů
· obsluha pokladny
· přijímat a vydávat zboží, invetury
· v nepřítomnosti manažera zodpovědnost za chod pobočky

Profil kandidáta

· min. SŠ
· alespoň 1 rok zkušeností na pozici asistentky prodeje
· základní znalost angličtiny – pro komunikaci se zahraničními zákazníky
· reprezentativní, příjemné a profesionální vystupování
· vysoké pracovní nasazení a ochota k fyzické práci
· časová flexibilita, schopnost pracovat pod tlakem, aktivní přístup k práci

Nabízíme

· práce ve stabilní a úspěšné společnosti
· velice příjemné a luxusní pracovní prostředí
· mladý dynamický tým spolupracovníků
· pestrá pracovní náplň, možnost seberealizace
· zajímavé a motivační finanční ohodnocení
· možnost kariérního růstu
· smlouva na dobu neurčitou
· firemní benefity
· sleva na produkty
· nástup ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2933011  Datum zveřejnění: 16.2.2017