Advokát/advokátní koncipient

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nezáleží, zda jste čerstvý absolvent, nebo jestli máte již nějakou koncipientskou praxi, ba dokonce zda jste již po úspěšném složení advokátních zkoušek.
Uvítáme všechny šikovné právní znalce, kteří chtějí působit v advokacii.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Aktuálně hledáme kolegy do několika týmů různého zaměření. Zařazení bude záležet na Vašich zkušenostech a preferencích.

Budeme se těšit na Vaše životopisy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
•Zaměstnání na HPP v prestižní advokátní kanceláři.
•Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.
•Atraktivní finanční ohodnocení.
•Zajímavý balíček benefitů (3 sickdays, možnost Home Office, multisport kartu, příspěvek na životní a penzijní pojištění, stravenky, možnost využití služeb čistírny, bonusové studijní volno na přípravu k advokátním zkouškám, školení pořádaná kanceláří)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

prestižní advokátní kancelář

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a
Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co by Vám nemělo chybět?
•Ukončené české vysokoškolské vzdělání právního zaměření na Karlově Univerzitě, Masarykově Univerzitě v Brně, Západočeská Univerzitě v Plzni nebo Palackého Univerzitě v Olomouci.
•Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího, aktivní znalost anglického jazyka.
•Schopnost pracovat pod tlakem, mít týmového ducha a být časově flexibilní.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 2933219   Datum zveřejnění: 19.5.2017