Umíte prodat cokoli? A co tak zkusit plánované kuchyně? (Odborný prodejce)

Brno - město

Popis pozice

Pro přední společnost prodeje vybavení domácnosti v Evropě hledáme odborného prodejce plánovaných kuchyní. Jestli jste samostatný a orientovaný na výsledky, máte zkušenosti s prodejem a plánováním a už jste se setkali s grafickými programy, čtěte dál!

Co odborný prodejce plánovaných kuchyní dělá?

Vaší úlohou bude plánování a prodej kuchyní a kuchyňských doplňků. Důležitou součástí bude práce v grafických programech a práce s technickou dokumentací. Zároveň budete mít na starosti vlastní svěřený úsek.

A co k tomu potřebujete?

Zkušenosti z oblasti prodeje plánovaných kuchyní nebo koupelen
Zkušenosti se zaměřováním plánovaných kuchyní u zákazníka
Výborné prodejní dovednosti
Znalost grafických programů
Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

Za to vám nabízíme…

Mzdové ohodnocení závislé na dosahovaných prodejních výsledcích – motivační provizní
Nástupní školení následované řadou odborných školení.
Zaměstnanecké slevy na nákup zboží
Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
Stravenky
Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů

Jestli si troufáte, neváhejte se ozvat!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2943972  Datum zveřejnění: 23.2.2017