Buď Top prodejce, měj neomezené provize

Roháčova 3339/5, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Okres Ostrava

Popis pozice

Buď TOP prodejce, měj neomezené provize

My Vám mantinely nestavíme, my Vás podpoříme!

Hledáme zkušené prodejce, které už nebaví manýry a omezení běžného call centra, ale chtějí volně dýchat a brát, co jim za jejich práci náleží.

Za každou akvizici dostanete provizi...chápete tedy dobře, že je jen na Vás, kam až to dotáhnete a kolik si vyděláte! Stejně tak Vám necháme volnou ruku v tom, v kolik přijdete a odejdete z práce - flexibilní začátek i konec pracovní doby

Náplň práce:

  • telefonická komunikace se stávajícími i novými zákazníky volaného projektu
  • telefonní hovor spojený s prodejem produktů a služeb
  • poskytování informací o akčních nabídkách a nových produktech
  • příjímání objednávek a jejich zadávání do systému
  • běžná administrativa spojená s chodem vašeho úseku
  • reporting, vyřizování emailů, chat

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme
  • PODMÍNKOU - zkušenost s prodejem po telefonu a prací v call centru
  • min. SOU bez maturity
  • výborné vyjadřovací a prodejní schopnosti
  • nadšení pro prodej a ambice k dosažení výsledku
  • znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • důležitá je také orientace na zákazníka

Nabízíme

  • smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty, služby)
  • smlouva na HPP, následně na dobu neurčitou
  • práce pouze na ranní směny, flexibilní začátek i konec pracovní doby
  • motivační finanční ohodnocení (fix + neomezené odměny)
  • docházkový bonus - 1000 Kč/měsíc
  • 3 sick days
  • firemní výuka angličtiny
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, voda, ovoce)
  • individuální rozpočet na osobnostní růst
  • firemní notebook, telefon, dotovaný paušál
  • sleva na firemní výrobky/služby

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Osmančíková
+420734793488
ID: 2944117  Datum zveřejnění: 23.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000-40000