Přivítej jaro ve skvělé práci! Anotátor pro světového lídra.

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Přidejte se do týmu anotátorů lídra na světovém trhu! Že Vám slovo anotátor nic neříká? Pak čtěte dále a nechte se přesvědčit, že je to pozice jako stvořená právě pro Vás.

Anotátor pracuje ve vývojovém centru, kde se testují parkovací senzory a asistenční systémy do automobilů. Jeho úkolem je zpracování a vyhodnocování dat z testů, analýza výsledků procesu, spolupráce s dalšími pracovníky vývoje. Výsledky anotátorů, a sice moderní a funkční parkovací systémy, pak usnadňují v mnoha ohledech život, proto je to práce velmi zajímavá, zároveň však příjemná a nenáročná.

Od anotátorů požadujeme dokončené středoškolské vzdělání, alespoň základní znalost angličtiny a zájem o oblast vývoje. Pozice je ideální pro každého, komu nedá práce v automotive spát a chce se podílet na vývoji a zároveň svém rozvoji.

Novým kolegům nabízíme příjemné ohodnocení 23.000,- Kč, dále docházkový bonus 1.650,- Kč, plnohodnotně hrazené stravenky v částce 60,- Kč, tudíž dalších 1.200,- Kč ke mzdě navíc. Nyní navíc všem našim kolegům nabízíme možnost vyplácení týdenních záloh v částce 1300 Kč!
Dále si u nás můžete vybrat z široké škály benefitů v rámci cafeterie, nabízíme multisport kartu, možnost vzdělávání, máme kantýnu v office parku, v kterém lze využívat sportovní hřiště, fitness, v létě pak venkovní posezení s grilem. Abyste si mohli od práce odpočinout, dáváme všem zaměstnancům 30! dní placené dovolené. Pracovat budete v přátelském a dynamickém týmu (v lokalitě Depo Hostivař) a hlavně za sebou uvidíte práci, díky které nabudete bohaté zkušenosti, jež Vás posunou ve Vaší profesní kariéře.

Kontaktovat nás můžete e-mailem na [email protected], na čísle 226257582 nebo odpovědním formulářem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2945803  Datum zveřejnění: 24.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.000-26.000 Kč