Svářeč CO2, mzda od 30.000Kč/měs + stravenky, bonusy, ubytování

Středočeský kraj

Popis pozice

NABÍZÍME DLOUHODOBÉ A STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO SVÁŘEČE S PLATNÝM SVÁŘEČÁKEM CO2 S PLNĚ HRAZENÝM UBYTOVÁNÍM. ZÁKLADNÍ MZDA OD 28.000 Kč/měs, 25 dní dovolené, stravenky, penzijní připojištění, bonusy !!!!

VŠECHNY PŘÍPLATKY, ODMĚNY I BONUSY JSOU OFICIÁLNÍ A JSOU UVEDENY VE SMLOUVĚ !!!!

Místo výkonu práce: Dobříš
Nástup: IHNED
Směnnost: nyní dvousměnný provoz, do budoucna třísměnný provoz

Popis pozice:
  • jedná se o linkovou výrobu zemních strojů - bagrů
  • koutový svár

Požadujeme:
  • platný průkaz na CO2
  • spolehlivost

Nabízíme:
  • měsíční výdělek 29000 - 40000 Kč/měs
  • smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok
  • plně hrazené ubytování na pěkné ubytovně
  • odměny, bonusy dle plnění
  • 25 dní dovolené
  • stravenky, podnikové stravování, příspěvek na stravu
  • příspěvek na penzijní pojištění

Reagovat můžete prostřednictvím tlačítka "odpovědět" nebo s blíže informovat na tel: 739 343 024, 702 153 284

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2947937  Datum zveřejnění: 25.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 50000