Pracovník v terénu - nástupní plat 36 tisíc

Praha

Popis pozice

Hledáme odpůrce osmihodinového sezení v kanceláři. Rozšiř náš tým a získej práci, kde za flexibilitu a odpovědnost získáš spoustu výhod a jistot. Bav se prací při sledování a monitorování osob. Vhodné i pro absolventy, kteří chtějí začít svou pracovní kariéru u významné státní složky.

Tvým denním chlebem bude získávání a ověřování informací v terénu s využitím moderních technologií. Zároveň tě čeká zpracovávání získaných informací, které budeš následně interpretovat a zaznamenávat do závěrečné zprávy.

Profil kandidáta

Abys mohl získat tohle všechno, tak od Tebe očekáváme SŠ vzdělání s maturitou a v prvé řadě časovou flexibilitu, protože budeš pracovat v částečně směnném provozu. Z popisu práce taktéž vyplývá, že bez ostřížího zraku a dobrého orientačního smyslu, se u nás prostě neobejdeš. Zároveň musíš být v dobré zdravotní, osobnostní a fyzické kondici a především být trestně i občansky bezúhonný. Nedílnou součástí tvé práce jsou přesuny, proto je řidičský průkaz jasnou podmínkou. Ničeho se neboj, vše s Tebou ověříme v rámci náboru.

Nabízíme

Za Tvou svědomitou a zodpovědnou práci Tě náležitě oceníme nástupním platem 36.000 Kč. Poskytneme Ti příjemné ubytování v Praze, kde se budeš cítit jako doma a zároveň i příspěvek na dopravu. Naše práce je fakt zábavná, ale náročná, proto získáš taky 30 dní dovolené, příspěvky na rekreaci, kulturu a stravu.

Využij příležitosti splnit si své sny a rozhodně zašli svůj životopis na: [email protected] nebo se nám ozvi: 226 257 590.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2955583  Datum zveřejnění: 29.6.2017