Zákaznický servis/ Cestovní konzultant s NJ, nástup ihned, 30 - 35 tis. Kč

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Mluvíš aktivně německy a rád komunikuješ se zákazníky? Zajímáš se o cestovní ruch a chceš se stát součástí mezinárodní Travel Management společnosti?

Staň se součástí německého týmu v Praze a podporuj naše zákazníky v Německu. Jestli Ti záleží na individuálním přístupu, moderním a mezinárodním prostředí, využívání němčiny, jsi tu správně! Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Travel Consultant / Reiseberater (m/w) s německým jazykem.

  • Poradenství a péče o německé zákazníky - smyslem je pomoc a poradenství zákazníkům najít co nejrychlejší a nejvýhodnější spojení
  • Zodpovídání dotazů ohledně vlakových spojení, rezervací jízdenek a hotelů
  • Rezervace a prodej jízdenek, hotelů přes rezervační systémy
  • Další administrativa

Profil kandidáta

  • Velmi dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem (min. C1 úroveň)
  • Zkušenost v oblasti administrativy/ podpory zákazníků
  • Dobré PC znalosti – rychlá orientace v systémech
  • Orientace na zákazníka, asertivita, komunikační dovednosti
  • Znalosti geografie výhodou (především Německo)

Nabízíme

  • Intenzivní dvouměsíční zaškolení – získání kvalifikace Travel Consultant
  • Možnost využívat německý jazyk, moderní prostory
  • HPP (40 hodin/týdně), smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba dle dohody mezi 8:00 – 18:00
  • Stravenky, po prvním roce 25 dní dovolené
  • Výborná lokalita v centru města (metro Muzeum/Můstek)
  • Nástup možný od dubna, června nebo září 2017
  • Platové ohodnocení dle zkušeností

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Mária Matisková
ID: 2964401  Datum zveřejnění: 21.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 35 000 Kč