Ekonom s AJ

Okres Pardubice

Popis pozice

Jste osoba, která se prezentuje svým proaktivním přístupem? Umíte hledat významy v číslech? Můžete se prokázat zkušenostmi v účetnictví už pár let?

Pokud Vás láká vysoká odpovědnost za ekonomickou stránku obchodní společnosti, jste na správném místě. V okrese Pardubice hledáme specialistu na finance, účetnictví a controlling - Hlavní účetní/Ekonom.

Vaším úkolem bude:

  • provádět ekonomické analýzy, reporty a controlling

  • zodpovídat za finanční situaci společnosti (zdroje, plánování a výsledky)

  • výsledky vyhodnocovat a podávat možné návrhy opatření

  • tvořit finanční plány a navrhovat změny

  • koordinovat tým účetních, kontrolovat činnost na ekonomickém oddělení

Potřebujeme:

  • doporučíme jedině zkušeného ekonoma, který se vyzná v účetnictví, daních, controllingu a celkově financích

  • podmínkou je dorozumět se v cizím jazyce (AJ) - středně pokročilý a komunikativní

  • práce s čísly vyžaduje analytické smýšlení a zaměření na detail, dále byste měl/a být samostatný/á, schopný/á organizovat čas i zdroje

  • vyžadujeme komunikativnost a schopnost prezentovat své myšlenky

  • zajímá nás, v jakých programech jste pracovali, avšak min. Excel znát musíte

Nabízíme

Co můžete čekat?

  • Váš budoucí zaměstnavatel se zaměřuje na tvorbu příjemného pracoviště s dostatečným prostorem

  • ví, že si každý potřebuje uzpsůobit svůj čas - pružná pracovní doba

  • ohodnocení se bude odvíjet od Vašich dovedností

  • obdržíte obvyklé i nadstandartní benefity - 5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, odměny a další výhody

  • budete pracovat v živém moderním prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2970765  Datum zveřejnění: 10.3.2017