Sales Supervisor

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s vedením menšího týmu v oblasti retailu? Chcete pokračovat ve své kariéře u světoznámé sportovní značky?

Pak hledáme právě Vás

Co bude Vaším úkolem?
-asistence při náboru, školení a rozvoji členů týmů, podílení se na vzdělávacích aktivitách
-spoluzodpovědnost při plánování docházky
-poskytování zákaznického servisu - aktivní obsluha zákazníků, poradenství
-administrativní úkony – emaily, objednávky, inventury, apod.
-práce s pokladním systémem, otevírání a zavírání pobočky, ad hoc operativní záležitosti
-úzká spolupráce se Store Managerem
-práce se zbožím na prodejně – prezentace dle firemních pravidel

Těšíme se na Vaše životopisy ještě dnes!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
-práce na HPP ve stabilní společnosti s globálním zastoupením
-motivační finanční ohodnocení a atraktivní balíček benefitů
-práce na směny – krátký/dlouhý týden
-místo pracoviště v centru Prahy – Praha 1 Náměstí Republiky
-nástup IHNED!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

maloobchod

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké očekáváme zkušenosti?
-alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici v retailu, zkušenosti v oblasti oděvů/obuvi výhodou
-základní komunikativní znalost anglického jazyka
-zkušenost s vedením menšího týmu lidí
-příjemné vystupování
-časovou flexibilitu, motivaci, týmového ducha, vysoké pracovní nasazení, chuť stále na sobě pracovat, kreativitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1
ID: 2973406   Datum zveřejnění: 19.5.2017