Vedoucí směny - maloobchod

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Baví Vás práce s lidmi? Jste týmový hráč s přirozenou autoritou a máte příjemné, reprezentativní vystupování?
Pro maloobchodní prodejnu v Českých Budějovicích hledáme Vedoucího směny .

  • Vedení týmu 5 - 12 lidí (dle sezóny)
  • Zpracování administrativy, docházky a dalších záležitostí související s provozem
  • Přímý kontakt se zákazníky

Co od Vás očekáváme
  • Min. SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PS (MS Office - Word, Excel)
  • Min. 2 roky praxe s vedením lidí
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Příjemné vystupování, pozitivní přístup
  • Komunikační dovednosti
  • Znalost AJ výhodou
  • Práce na dlouhý / krátký týden

Profil kandidáta

Nabízíme

  • Velmi příjemné pracovní prostředí rodinného charakteru
  • Stálou mzdu a zaměstnanecké benefity
  • Zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Možnost odborného zaškolení a další vzdělávání
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2974683  Datum zveřejnění: 14.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 Kč