Manažer výroby

Jihočeský kraj, Okres Písek

Popis pozice

Můžete nabídnout znalost prostředí výroby automobilového průmyslu? Máte zkušenosti s vedením lidí a řízením ukazatelů výkonnosti výrobního provozu? Rádi se o Vás dozvíme více !

  • Zajištění a řízení hlavního chodu výroby společnosti
  • Kontrola implementace nových procesů, ukazatelů a cílů
  • Zajištění dosažení obchodních a výkonnostních cílů společnosti
  • Zajištění bezpečnosti práce na pracovištích
  • Koordinace plynulosti výroby a využití výrobních kapacit

Profil kandidáta

Očekáváme:
  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici v automotive min. 5 let
  • Znalost systémů a standardů používaných v automobilovém průmyslu
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Manažerské, řídící a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, orientace na výsledek

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost odborného zaškolení a profesního růstu
  • Motivační finanční ohodnocení + bonusy (čtvrtletně, ročně)
  • Týden dovolené navíc
  • Služební telefon, notebook
  • Pestrá škála zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2974697  Datum zveřejnění: 14.3.2017