Nadstandardní podmínky pro automechaniky - Praha

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Jsi vyučen v oboru automechanik a vůně benzínu je součástí tvé DNA? Tak pojď pracovat k nám, k jednomu z největších prodejců automobilů a servisu mnoha značek, jako jsou SUBARU, SUZUKI, KIA a TOYOTA. Staň se automechanikem u mezinárodní společnosti Emil Frey, která působí na českém trhu více než 23 let. Díky naší zkušenosti získáš skvělé místo spojené s mnoha výhodami.

Náplň práce:
Náplní práce bude diagnostika poruch a provádění oprav automobilů. Pracovní doba je standardně od pondělí do pátku. Získáš tak volný čas o víkendu pro své koníčky či rodinu.

Profil kandidáta

Práce je vhodná pro ty, kteří mají praxi v oboru, ale i pro čerstvé absolventy. Stěžejní je, abys zjednoduše řečeno byl ,,zapálený" pro svou práci.

Nabízíme

Pro tvoji jistotu stability získáš práci na hlavní pracovní poměr se zajímavým finančním ohodnocením.

Dále se můžeš těšit na řadu výhod, které málokde získáš: 13.plat, dorovnání platu v případě ,,zadrhnutí se na případu“, 2 sick days, odpovídající zázemí pro tvoji práci (sprchy, kuchyňka), stravenky v hodnotě 100 Kč a občerstvení na pracovišti. Pracujeme na osobním rozvoji zaměstnanců a máme pro Tebe a tvůj rozvoj připravenou řadu školení a tréninků…... A mnoho více, ale to si již necháme na osobní setkání :)

Tak už neváhej a zašli nám svůj životopis, popřípadě volej na číslo: 226257599

Těšíme se na setkání!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2978594  Datum zveřejnění: 17.3.2017