Servisní inženýr CNC systémů

Brno - město

Popis pozice

Hledá se servisní inženýr pro oblast servisu řídicích systémů a pohonů CNC obráběcích strojů. Jestli Vám značka FANUC není cizí, jste pečlivý, zodpovědný a férový, čtěte dál!

Vaším úkolem bude:
  • diagnostika, opravy a testování řídicích systémů a pohonů s hlavním zaměřením na značku FANUC
  • servis CNC obráběcích strojů s hlavním zaměřením na stroje se systémy FANUC
  • preventivní kontroly a údržba CNC obráběcích strojů

Ideální kandidát by měl mít:
  • víceleté zkušenosti se servisem řídicích systémů a pohonů CNC strojů, ideálně značky FANUC
  • praktické zkušenosti s diagnostikou, opravami a testováním těchto zařízení
  • zodpovědnost vůči sobě, svým kolegům a zákazníkům
  • samostatnost a komunikační schopnosti
  • časovou flexibilitu
  • znalost práce s MS Excel pro vyplňování výkazů
  • jazykové znalosti – angličtinu na střední úrovni pro jednání o opravách s Anglickým partnerem

Nabízíme

Za dobře odvedenou práci Vám nabídneme:
  • zajímavou a vysoce kvalifikovanou odbornou práci
  • platového ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem v daném oboru
  • notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné vzdělávání, profesní a osobní růst
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • příspěvek na důchodové připojištění po prvním roce zaměstnání
  • moderní příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
  • využití vašich dosavadních znalostí a zkušeností v oboru a jejich další rozvoj

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2978766  Datum zveřejnění: 17.3.2017