Manažer servisních techniků

Brno - město

Popis pozice

Pro společnost zabývající se výrobními informačními systémy MES v oblasti digitalizace průmyslových podniků hledáme manažera servisních techniků. Jestli jste přirozený teamleader, máte technické dovednosti a nebojíte se obchodovat, jste ten správný člověk!

Vaším úkolem bude:
  • Cílem manažera servisních techniků bude vybudovat centrum padesáti servisních techniků
  • Nastavování pravidel a předpisů
  • Řešení operativních věcí, ale i plánování
  • Zavádění 5S, štíhlé výroby
  • Komunikace s klienty ohledně nových zakázek (asi 2% pracovní náplně)

Ideální kandidát by měl mít:
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Zkušenost na pozici servisního technika
  • Systematická osobnost, schopnost plánování a time-managementu
  • Flexibilita
  • Přirozená autorita

Výhodu oproti ostatním můžete získat, jestli máte:
  • Angličtinu nebo němčinu (hlavně emailem)
  • Zkušenost s obchodní činností

Nabízíme

Za dobře odvedenou práci Vám nabídneme:
  • zajímavou odbornou práci
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem v daném oboru
  • notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné vzdělávání, profesní a osobní růst
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • příspěvek na důchodové připojištění po prvním roce zaměstnání
  • moderní příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
  • využití vašich dosavadních znalostí a zkušeností v oboru a jejich další rozvoj

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2978809  Datum zveřejnění: 17.3.2017