Sales manager výrobních informačních systémů

Brno - město

Popis pozice

Hledá se Sales manager pro oblast implementace výrobních informačních systémů MES. Jestli Vás zajímají moderní high-tech technologie, rozumíte výrobě a chcete svůj potenciál rozvíjet v oblasti digitalizace průmyslových podniků, čtěte dál!

Vaším úkolem bude:
  • budování a řízení vztahů se zákazníky a partnery
  • řízení obchodních procesů a naplňování marketingové a obchodní strategie
  • prezentace produktů a služeb zákazníkům a partnerům
  • vytváření cenových nabídek a obchodních dohod
  • jednání o navržených řešeních a obchodních a smluvních podmínkách
  • uzavírání obchodních dohod a dohled nad jejich naplňováním
  • aktivní a efektivní vyhledávání inovačních příležitostí pro další vývoj produktů a služeb

Ideální kandidát by měl mít:
  • VŠ/SŠ vzdělání v technických, manažerských nebo obchodních oborech
  • zkušenosti s úspěšným rozvojem a řízením obchodních vztahů se zákazníky
  • zkušenosti s úspěšným marketingem a prodejem produktů v průmyslu
  • reprezentativní profesionální vystupování a výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • analytické myšlení a cit pro rozpoznání potřeb zákazníků a efektivní uplatnění konkurenčních výhod pro naplnění potřeb zákazníků
  • zájem a schopnosti se rychle učit nové SW a HW technologie
  • aktivní orientace na efektivní plnění potřeb zákazníků
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost a kvalitní týmová spolupráce
  • vysoká vnitřní motivace k dosažení úspěchu
  • znalost anglického jazyka v písemné i verbální formě na pokročilé úrovni

Výhodu oproti ostatním můžete získat, jestli máte:
  • zkušenosti s řízením projektů, ideálně v oblasti implementace informačních systémů
  • zkušenosti s prací ve výrobních společnostech a zvyšováním efektivity procesů
  • zkušenosti v oblasti průmyslového inženýrství a poradenství
  • zkušenosti s nasazováním softwarových aplikací
  • znalosti databází, programování, průmyslové automatizace
  • znalosti německého, případně i dalších evropských jazyků

Nabízíme

Za dobře odvedenou práci Vám nabídneme:
  • profesní a osobní růst
  • dobré platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • notebook a mobilní telefon
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • týmové mimopracovní aktivity
  • nápoje a občerstvení na pracovišti zdarma
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • práci s moderními IT technologiemi
  • práci na mezinárodních projektech pro přední světové společnosti, např. Mercedes
  • příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce zaměstnání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2978811  Datum zveřejnění: 17.3.2017