Controller/vedení týmu

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hranice, Olomoucký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení ekonomického oddělení (finance, účetnictví, controlling)
- tvorba rozpočtů, finančních prognóz, reportů, statistik a analýz
- nastavení funkčních procesů controllingu společnosti
- vedení 2-členného týmu
- tvorba kalkulací, kontrola ziskovosti a nákladovosti výroby
- spolupráce s ekonomickým oddělením v Holandsku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající mzdové ohodnocení
- příspěvek na dopravu a stravování
- kvartální odměny
- 13.plat
- 25 dní dovolené

Informace o náboru

Lokalita pracoviště: okolí Hranic na Moravě
Nástup: možný ihned nebo dohodou
Zaujala Vás pozice? Pak neváhejte a zašlete Váš životopis obratem! Budeme Vás kontaktovat co možná nejdříve!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenosti s vedením týmu podřízených výhodou
- přehled v ekonomické oblasti – aktuální dění, změny, zákonné požadavky apod.
- znalost ERP systémů – ideálně SAPU
- komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny podmínkou!
- analytické schopnosti, chuť navrhovat změny, pečlivost
-orientaci na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká 10
702 00 Ostrava
ID: 2979790   Datum zveřejnění: 18.3.2017