Hledáme zkušené i absolventy - kontrola kvality v automotive.

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Tachov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
110 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu kontrolorů kvality hledáme nového kolegu. Jsme mezinárodní firma s českými kořeny a zabýváme se kontrolou součástek pro nové automobily. Naší kvalitní prací tak chráníme lidi a jejich bezpečnost. S neutuchajícím odhodláním bráníme použití chybných dílů a vadných produktů v další fázi výroby aut.
Víme, že takto důležitá práce si zaslouží náležité ocenění a proto důkladně pečujeme o své zaměstnance a dle zásluhy je odměňujeme.

Co Vás přesně čeká?
- optická kontrola plastových částí do aut včetně kontroly funkčnosti
- drobné opravy a odstraňování nedostatků na dílech
- práce v 8h směnách ve 3-směnném provozu v Boru u Tachova

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za svou práci obdržíte?

- jistotu práce na HPP
- práci v čistém a moderním prostředí
- dopravu na pracoviště zdarma
- mzdu 110Kč/hod
- stravenky
- možnost týdenních záloh

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
- lidi mladé i starší, ženy i muže, zkušené i čerstvé absolventy
- práce u nás je nenáročná a může ji tedy vykonávat opravdu každý kdo má radost z dobrého díla

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha

Kontakt

ID: 2980638   Datum zveřejnění: 20.3.2017