Strategický nákupčí v jedničce na trhu

okres Svitavy, Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici nákupčí a rádi byste se posunuli dál do oblasti strategického nákupu nebo jste už zkušený strategický nákupčí a hledáte změnu? Tak to je tato pozice vhodná právě pro Vás. Aktuálně hledáme vhodno osobu na pozici strategického nákupčího.

  • tvorba a rozvoj nákupních strategií
  • vyhledávání nových dodavatelů a následné vyjednávání
  • hodnocení dodavatelů
  • aktualizace nákupních podmínek

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání, technického směru výhodou
  • praxe v oblasti nákupu, ve výrobní společnosti výhodou
  • komunikativní znalost AJ (min. B2)
  • orientace ve výkresové dokumentaci výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, chuť dotáhnout věci do konce

Nabízíme

  • zázemí jedničky na trhu
  • kolektiv s přátelskými vztahy
  • odpovídající platové ohodnocení
  • závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • teambuildingové akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2984689  Datum zveřejnění: 23.3.2017