Asistentka jednatele s NJ nebo AJ

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Tábor

Popis pozice

Domluvíte se velmi dobře německy nebo anglicky a chcete svou znalost využívat denně? Jste připravena na zodpovědnou a samostatnou práci, kterou po Vás bude vedoucí požadovat a být mu tak pravou rukou? Umíte si práci dobře zorganizovat a přistupovat k ní pozitivně? Pak Vám máme co nabídnout !

Otevřené pozice na Českokrumlovsku a Táborsku (dojezdová vzdálenost od Č. Budějovic).

  • Zodpovídá za administrativní i organizační podporu nadřízeného
  • Organizuje schůzky, služební cesty
  • Připravuje prezentace a podklady pro jednání (Word, Excel, PPT)
  • Připravuje reporty a pravidelné přehledy na základě daných podkladů
  • Komunikuje s ostatními odděleními společnosti

Profil kandidáta

Co od Tebe očekáváme:
  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost NJ (min. B2)
  • Dobrá uživatelská znalost MS Excel, MS Powerpoint, MS Word, MS Outlook
  • Výborné organizační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost, flexibilitu
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2984997  Datum zveřejnění: 26.6.2017