Bankovní specialista - pouze stávající klienti!

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Neodkádejme na ,,až“, co je pro nás v životě důležité. S některými ,,až“ Vám můžeme pomoci! Ze svého seznamu si rovnou škrtněte - ,,až“ budu mít dobrou práci – protože u nás naleznete víc než to! Jsme bankou s celosvětovou působností a rádi Vás vtáhneme do tohoto zajímavého a impulzivního světa, kde společně dosáhneme úspěchu.

Náplň práce:
Vaší náplní práce bude telefonická komunikace POUZE se stávajícími klienty. Pracovat budete v našem interním bankovním (zákaznickém) centru, tudíž budete napřímo nabízet a prodávat naše pojistné produkty a poskytovat poradentství v oblasti pojištění.

Profil kandidáta

Požadavky:
Klademe důraz na férový přístup jak k našim klientům, tak i našim lidem – zaměstnancům. A to samé očekáváme i od Vás – profesionální a zodpovědný postoj ke své práci a prozákaznický přístup. Vaší nejsilnější zbraní bude Váš mrštný jazyk, příjemný projev a výborná znalost českého jazyka. Nicméně bez maturitního vysvědčení se u nás také neobejdete.

Nabízíme

Nabízíme:
Řadíme mezi nejvýznamnější poskytovatele spotřebitelských úvěrů na českém trhu. A to především díky naším zaměstnancům, kterých si vážíme a dokážeme je náležitě ocenit. V naší společnosti je nastaven motivující systém ohodnocení – nejenže dostanete jistou základní mzdu, ale i lákavé bonusy, jejichž výši si ovlivníte sami (svou šikovnosti a chutí do práce). Zároveň na Vás čeká nadupaný balíček zaměstnaneckých výhod, jako jsou např. stravenky, flexipassy, příspěvky na dovolenou a osobní rozvoj, příspěvky na penzijní a životní pojištění, týden dovolené navíc a ještě mnohem více. Čeká Vás práce v moderním prostředí plném samých fajn lidí, o čemž se můžete přesvědčit na společných akcích, které často pořádáme. Nebudeme Vám bránit v osobním rozvoji a (rádi Vás svým individuálním přístupem) podpoříme Váš profesní a kariérní rozvoj.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2986286  Datum zveřejnění: 24.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 - 30.000 Kč