Samostatný PHP programátor (až 55.000,-)

Okres Hradec Králové

Popis pozice

Programuješ v PHP a nechceš dělat nic jiného? Ať už máš za sebou své vlastní projekty nebo zkušenosti ve firmách, pro nás jsi zajímavý! Pojď dělat to, co tě bude bavit - vyvýjet e-shopy známých značek a to přímo z centra Hradce Králové.

  • budeš pracovat na projektech stávajících či úplně nových

  • dostaneš prostor pro realizaci vlastních nápadů - na základě zákazníkova přání

  • nebudeš přímo v komunikaci s klientem, ale pouze s kolegy (projekťáci, kodéři, grafiky apod.)

  • práci můžeš vykonávat na ŽL nebo s trvalou smlovou na HPP

Je nutné abys:

  • uměl samostatně programovat v jazyce PHP

  • vyznal se v jakémkoli frameworku (tady je vlastní)

  • byl pohodový a chtěl se dál učit

Uvítáme:

  • znalost MySql, Git, GitLab, Phing, Composer, Gulp, Grunt, CI, XMind

  • orientaci v interních systémech jako je SAP apod.

Nabízíme

U našeho klienta získáš:

  • pracovní dobu dle tvých potřeb

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení konkurující v našem regionu

  • spolupráci s lidmi růzého charakteru se stejnou povahou - přátelští, otevření, pohodoví

  • rozvoj toho, co už umíš na velikých, známých a úspěšných projektech

  • možnost dalšího rozvoje díky zkušeným a kvalifikovaným kolegům, kteří se o své zkušenosti rádi podělí

Mnoho zaměstnaneckých výhod: příspěvky na sportovní a kulturní aktivity, možnost Home office, Sick days, občerstvení na pracovišti, dostatek teambuildingových akcí, (týden dovolené navíc po čase)

Pokud Tě daná pracovní příležitost zaujala, budeme se těšit na Tvé CV.

Karolína Boleslavová
email: [email protected]

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2989227  Datum zveřejnění: 11.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 55.000,-