První Store Manager nového brandu v ČR

Praha

Popis pozice

Jste vášniví milovníci sportovních bot a módy? Lákají Vás nové výzvy? Jste zkušený retail manažer a specialista na zákaznický servis? Komunikace v angličtině je pro Vás zábavou?

Pak pro Vás máme exkluzivní příležitost být u vstupu nového brandu na český retailový trh

Hledáme talentovaného Store Manažera s potenciálem a ambice pro kariérní rozvoj

Jaká bude Vaše role?
•Budete u celého procesu otevření první pobočky – Vaším úkolem bude sestavit si tým prodejních asistentů a postupně se podílet na otevírání dalších prodejen
•Budete koordinovat a řídit personální aktivity obchodu – školení, trénink prodejních dovedností, porady, hodnocení, rozvoj talentovaných prodejců, plánování směn, dovolených apod.
•Budete zajišťovat merchandising prodejny – komunikace s marketingem ohledně eventů, promo akcí, novinek a akcí
•Budete pravidelně reportovat o prodejních aktivitách a výsledcích svému Area Managerovi
•Nedílnou povinností bude i administrativa spojená s chodem prodejny – kontrola stavu zásob zboží, objednávky, práce s pokladním systémem, inventury
•Samozřejmě se budete také věnovat zákazníkům a jejich potřebám, stejně tak budete dohlížet na dodržování firemních standardů týkajících se zákaznického servisu u prodejních asistentů
•S Vaší rolí bude úzká spolupráce s dalšími oddělením společnosti – HR, Logistika a nákup, Marketing, Visual Merchandising, IT, Office Management

Profil kandidáta

Jaký by měl být Váš profil?
•Máte zkušenosti ze stejné pozice z oblasti obuvi či sportu, min. 3 roky
•Jste dobrý manažer, který je zkušený s vedením a motivováním středně velkého týmu prodejních asistentů
•Mluvíte velmi dobře anglicky – veškerá interní komunikace a školení bude probíhat v angličtině
•Jste flexibilní – školení v zahraničí a občasné služební cesty
•Máte blízký vztah k módě
•Jste dynamický a máte ambice kariérně se posunout

Nabízíme

Co u nás můžete získat?
•Být součástí silné a prosperující společnosti
•Podílet na uvedení nového fashion brandu na trh
•Dvouměsíční intenzivní zaškolení v zahraničí
•Působit jako zkušený manažer a mentor pro další otevírané pobočky v Praze
•Mít možnost kariérně se posunout na vyšší pozici
•Dlouhodobou spolupráci
•Atraktivní finanční ohodnocení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2993498  Datum zveřejnění: 2.5.2017