Administrativní specialista pro Německo

Okres Kutná Hora, Okres Chrudim, Okres Pardubice

Popis pozice

Pro německy hovořící máme skvělou příležitost - můžete se stát součástí týmu pracujícího pro německé kolegy v našem regionu, konkrétně v okrese Chrudim.

ABSOLVENTI POZOR - šance i pro VÁS!

Čeká na Vás příjemné ohodnocení za příjemnou práci bez zbytečného stresu - a co víc, získáte praxi, kterou Vám málokdo nabídne!

Společnost Cemex sídlí nedaleko Pardubic a Chrudimi, s dobrou dostupností i z Kutné Hory. Na pozici bude Vaším úkolem:

  • zakládání a změny kmenových dat zákazníků a cen materiálů

  • zpracovávání termínových zakázek

  • vystavování opravných účetních dokladů

  • zpracovávání a třídění dodacích listů

  • a další rozmanité činnosti

Požadujeme:
  • vítáme zkušenost na administrativním oddělení, ale i absolventi s otevřenou myslí jsou vítáni

  • dobrá znalost německého jazyka - min. B2

  • MS Excel - uživatelská znalost

  • potřebujeme člověka se zaměřením na detail, který vidí ve věcech souvislosti a zároveň úkoly plní svědomitě

Nabízíme

Co Vás čeká?

  • velmi dobré pracovní podmínky, moderní prostředí a kanceláře (ne veliký open space), kantýna na pracovišti

  • využijete německý jazyk na denní bázi a naučíte se pracovat v mezinárodní firmě

  • dynamický kolektiv, který má mezi sebou upřímné a přátelské vztahy

  • odpovídající mzdové ohodnocení, vhodné pro absolventy i zkušenější

  • možnost flexibilní pracovní doby

  • týden dovolené navíc, závodní stravování, flexibilní benefity

SPLŇUJETE POŽADAVKY A ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v českém a německém jazyce. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3001592  Datum zveřejnění: 27.6.2017