Elektro inženýr/technik - vývoj

Okres Jičín

Popis pozice

Máte zkušenosti nebo alespoň studijní znalosti z elektrotechniky? Zaměřovali jste se spíše na silnoproud? A umíte se domluvit v cizím jazyce? Čtěte dál!

Společnost, která vyrábí elektro komponenty do celého světa, přijme novou osobu do oddělení vývoje - dobrá dostupnost v okrese Jičín

Vaším úkolem bude:

  • vyvíjet jejich komponentu pro výkonovou elektroniku

  • zavádět komponenty do výroby

  • spolupracovat na projektech s kolegy z laboratoře i technologie

  • měřit a kontrolovat vzorky pro zákazníky

Profil kandidáta

Koho hledáme?

  • osobu se SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnice - spíše silnoproudá

  • hovořícího člověka anglicky nebo německy

  • s ŘP sk.B, nemít problém se služebními cestami

  • uvítáme osobu s praxí a třeba i s platnou vyhláškou č.50

Nabízíme

  • budete se rozvíjet ve Vašem oboru

  • nastavíte si pracovní dobu dle potřeb

  • občas se podíváte do zahraničí

  • své jazykové dovednosti budete rozšiřovat nejen v kontaktu s lidmi, ale i na jazykových kurzech

  • obdržíte možnost 5 týdnů dovolené, příspěvek na pojištění, stravenky a také mobilní služební telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3004134  Datum zveřejnění: 7.4.2017