Asistentka obchodního oddělení

Jihočeský kraj, Okres Tábor

Popis pozice

Otevřená pozice Administrativní podpory obchodního oddělení s aktivní znalostí německého jazyka v Táboře.

Na této pozici je příjemné vystupování samozřejmostí. Využijete denně znalost německého jazyka při komunikaci se zákazníky i dodavateli a oceníme i Váš cit pro obchod. Budete zpracovávat objednávky a kontrolovat jejich plnění. Budete oporou obchodním zástupcům.

Očekáváme:
  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost NJ, znalost i AJ velkou výhodou
  • Znalost práce na PC (výhodou Helios Orange)
  • Pečlivost, samostatnost, týmový hráč

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, expandující společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + bonusová složka
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost zaškolení
  • 5 dní dovolené nad rámec
  • Firemní akce
  • Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3006811  Datum zveřejnění: 10.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 Kč