Start v účetnictví/fakturanti s aktivní AJ

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Láká tě oblast účetnictví a financí, ale zatím nemáš dostatek zkušeností? Nevadí, u nás ti dáme šanci ukázat co v tobě je! A to hned ve velké mezinárodní firmě, kde poznáš jak vše funguje.

Čekají tu na tebe účetní aktivity související s přijatými fakturami. Dále budeš zpracovávat účetní operace, vykonávat aktivity související s měsíční uzávěrkou a nemine tě příprava cash-flow, forecastů a reportů.

Profil kandidáta

Co ale vyžadujeme, je jazyková vybavenosti - angličtina na pokročilé úrovni (komunikace napříč celou společností pouze v aj). Pokud ovládáš němčinu nebo francouzštinu (B2/C1) můžeme Ti přidělit příslušný region, abys využíval i další jazyk. Výstupy budeš zpracovávat v Excelu a pracovat v systému SAP - na to Tě samozřejmě rádi zaučíme :)

Nabízíme

Nabídnout ti můžeme zázemí silné a stabilní společnosti, která je na trhu více než 50 let. Nástupní mzdu můžeme prohlásit také za více než příjemnou a k tomu řadu benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, odpočinková místnost+multisport karta, finanční podpora Vašeho dalšího vzdělávání). A především ti dáme možnost se u nás dále rozvíjet :)

Nečekej a zašli nám svůj životopis :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3011532  Datum zveřejnění: 3.6.2017