HR frčí a vy můžete také! Data Management/Payroll Coordinator

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Zajímá Vás oblast HR a mzdové agendy? Více než nábor Vás láká koordinace ostatních, práce s daty, čísly a tabulkami? Pokud máte alespoň nějaké zkušenosti v této oblasti, tak jste nás člověk!

Budete se zaměřovat na koordinaci mzdové agendy a v budoucnu Vás na této pozici čeká správa systémů HR (např. SAP, Workday, HSM..), úprava programů a celkově aktivity v oblasti řízení HR dat.

Profil kandidáta

Vyžadujeme zkušenosti s Payroll a zároveň s HR oblastí. Plusová je rozhodně znalost SAPu. Zapotřebí je výborná angličtina a dobrá znalost německého jazyka.

Nabízíme

Ve společnosti získáte víc než příjemnou mzdu s řadou zajímavých benefitů - týden dovolené navíc, stravenky, kafetérie, finanční podpora při Vašem dalším vzdělávání a mnohé další. Možnost pracovního růstu Vás u nás taktéž určitě nemine.

Pokud zapadáte do našeho profilu a máte chuť vyjet ze zajetých kolejích, určitě zašlete svůj životopis a my se budeme těšit na setkání s Vámi!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3011862  Datum zveřejnění: 22.5.2017