Finanční controller/ka – větší mezinárodní firma

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Okres Ústí nad Labem

Popis pozice

Rádi byste nastartovali svou kariéru v oblasti podnikových financí? Nebo máte již z této oblasti nějaké zkušenosti? Baví Vás čísla, tabulky? Jste pečliví a potřebujete mít ve věcech pořádek? Mohli bychom pro Vás mít tu správnou nabídku. Pro nadnárodní výrobní společnost v Ústí nad Labem hledáme vhodné kandidáty na pozici:

FINANČNÍ CONTROLLER/KA – větší mezinárodní firma

Vhodné i pro absolventy!

Co Vás bude čekat:
• Kontrola investic a vnitropodnikových zakázek
• Kontrola nových projektů
• Kontrola vnitropodnikového účetnictví
• Příprava měsíčních a ročních uzávěrek
• Příprava podkladů pro auditory, úzká spolupráce s nimi
• Spolupráce na přípravě hospodářského plánu
• Reporting
• Úzká spolupráce s vedením firmy, finanční účtárnou a zahraniční centrálou

Profil kandidáta

Co očekáváme my od Vás:
• VŠ ekonomického směru či SŠ a zkušenost v oboru
• Praxe VÝHODOU, nikoli podmínkou – rádi Vám pomůžeme se zaškolením
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou – jedná se o německou firmu a občas budete muset komunikovat s centrálou
• Znalosti principů podvojného účetnictví
• Chuť do práce, chuť učit se

Nabízíme

Co nabízíme?
• Možnost získat praxi v perspektivním a dobře honorovaném oboru
• Práci v nadnárodní společnosti, která nabízí nadstandardní zázemí a také spoustu možností k dalšímu růstu
• Dobrou dopravní dostupnost z Ústí centra MHD
• Širokou škálu dalších výhod jako třeba pět týdnů dovolené, příspěvky na penzijní pojištění, dovolenou, dětské tábory, lékaře přímo v areálu společnosti, flexibilní pracovní dobu (klidně můžete přijít až na devátou a nebo zase hurá ve tři domů), jazykové kurzy a nebo firemní jídelnu přímo v areálu společnosti, kde se dobře najíte doslova za pár korun.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3014420  Datum zveřejnění: 15.5.2017