Máš v sobě energii? Pojď ji nabízet! Top zaměstnavatel. Telefonní operátor

Hlavní město Praha

Popis pozice

Jsme jedničkou v oblasti energií. Přidej se k nám a staň se i ty jedničkou v našem prodejním týmu! Právě teď máš jedinečnou šanci získat potřebnou praxi, stabilní zaměstnání a zkušenosti z férové společnosti s přátelskou firemní kulturou. Šanci má naprosto každý. Vítáme i absolventy bez praxe, studenty, důchodce, maminky na rodičovské.

A co tě u nás bude čekat?
  • telefonický a emailový kontakt se zákazníky
  • prezentace a prodej produktů
  • vytváření vhodných nabídek na míru zákazníkům
  • práce s interní databází

A to nejhlavnější = budeš nejdůležitějším článkem v naší společnosti a čeká tě spousta odměn a zážitků ☺

Co u nás kromě výše zmíněných výhod získáš?
  • smlouvu na HPP nebo dohodu, záleží na tvých časových možnostech
  • nadstandardní finanční ohodnocení – fix, o který nepřijdeš a bonusy podle tvých výkonů
  • průměrný výdělek 38.000,- Kč/měsíc
  • jistotu férového zaměstnání, včasnou výplatu mzdy
  • 5 týdnů placené dovolené, protože odpočinek je pro nás důležitý
  • stravenky v hodnotě 100,- Kč/den do nepřeberného množství jídelen a obchodů
  • občerstvení na pracovišti ZDARMA
  • stolní fotbálek a „relax“ místnost
  • pracovní dobu po - pá (díky tomu získáte spoustu času na své koníčky a rodinu)
  • dopolední a odpolední směny dle tvé preference
  • zkrácenou pracovní dobu v pátek
  • věrnostní příplatky

A mnoho dalšího!

Pokud to chceš zkusit, pošli nám svůj životopis na [email protected]
a připoj se do našeho týmu spokojených prodejců. Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3014694  Datum zveřejnění: 13.4.2017