Manipulační dělník_letiště Praha

Hlavní město Praha

Popis pozice

Zbystřete své zraky! Nabízíme Vám brigádu na nejvýznamnějším mezinárodním letišti v České republice, kterou si nemůžete nechat ujít. Obsazujeme pozici manipulačního dělníka za velmi lákavé finanční ohodnocení. Brigáda je vhodná především pro studenty a pro ty, kteří si chtějí hezky přivydělat. Ve Vašich rukou bude výběr směn i dnů, které budete chtít chodit do práce.

Náplň práce:
  • nakládání a vykládání zavazadel, zboží a poštovních zásilek
  • přeprava zavazadel do příletové haly letiště

Požadujeme:
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • fyzická zdatnost

Nabízíme:
  • motivační mzda 145,-Kč/hod - 155,-Kč/hod
  • smlouva na DPČ (brigády)
  • 3 - 4 hodinové směny (možnost propojovat směny dohromady)
  • kvalitní zaškolení

Zaujala Vás pozice? Zašlete mi svůj životopis na: [email protected] budu Vás co nejdříve kontaktovat!
Těšíme se na Vás ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3014697  Datum zveřejnění: 13.4.2017