Světová jednička v oblasti automotive hledá nové posily! (administrativně-technický pracovník)

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Světový lídr v oboru automotive přijímá nové kolegy/ně na pozici administrativně-technických pracovníků, kterým se říká anotátoři.

Anotátor pracuje ve vývojovém centru, kde se testují parkovací senzory a asistenční systémy do automobilů. Jeho úkolem je zpracování a vyhodnocování dat z testů, analýza výsledků procesu, spolupráce s dalšími pracovníky vývoje. Výsledky anotátorů, a sice moderní a funkční parkovací systémy, pak usnadňují v mnoha ohledech život, proto je to práce velmi zajímavá, zároveň však příjemná a nenáročná.

Od anotátorů požadujeme dokončené středoškolské vzdělání, alespoň základní znalost angličtiny a zájem o oblast vývoje. Pozice je ideální pro každého, komu nedá práce v automotive spát a chce se podílet na vývoji a zároveň svém rozvoji.

Novým kolegům nabízíme příjemné ohodnocení 23.000,- Kč, dále docházkový bonus 1.650,- Kč, plnohodnotně hrazené stravenky v částce 60,- Kč, tudíž dalších 1.200,- Kč ke mzdě navíc. Dále si u nás můžete vybrat z široké škály benefitů v rámci cafeterie, nabízíme multisport kartu, možnost vzdělávání, máme kantýnu v office parku, v kterém lze využívat sportovní hřiště, fitness, v létě pak venkovní posezení s grilem. Abyste si mohli od práce odpočinout, dáváme všem zaměstnancům 30! dní placené dovolené. Pracovat budete v přátelském a dynamickém týmu (v lokalitě Depo Hostivař) a hlavně za sebou uvidíte práci, díky které nabudete bohaté zkušenosti, jež Vás posunou ve Vaší profesní kariéře.

Kontaktovat nás můžete e-mailem na [email protected], na čísle 226257582 nebo odpovědním formulářem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3015261  Datum zveřejnění: 13.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24.000-26.000 Kč