Junior-nepromeškej příležitost-finance a účetnictví

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Pozice, která ti otevře dveře do účetnictví i financí! Nemáš ještě tolik zkušeností, ale víš, že tyto oblasti jsou ti blízké a chtěl/a by ses v nich rozvíjet? Tak využij příležitosti, která se před tebou otvírá - začni na pozici, která je určena juniorům. Ale bát se nemusíš, firma má propracovaný systém kariérního růstu, takže posun šikovné jistě nemine :)

Na starost budeš mít především faktury - budeš kontrolovat jejich správnost a úplnost, zadávat do systému a popř. řešit i jejich nedostatky (komunikace s dodavateli).

Profil kandidáta

Vyžadujeme výbornou znalost angličtiny (firemním jazykem je aj) + pokud rozumíš i německy nebo francouzsky, můžeme ti dát na starost příslušnou lokalitu a ty máš tak příležitost se rozvinout i v druhém jazyce :) Super bude, pokud máš i vzdělání nebo znalosti v oblasti ekonomiky, účetnictví, financí či příslušném oboru.

Nabízíme

U nás tratit rozhodně nebudeš :) jsme americká firma, takže i mzdy jsou u nás odpovídající + ti dáme bonusy, které tě více než potěší. Klasicky mezi nimi budou stravenky, občerstvení na pracovišti, odpočinkové místnosti, home office, flexibilní pracovní doba a navíc tě finančně podpoříme při tvém dalším vzdělávání a rozvoji - ať už se týká čehokoliv - jazyků či například šití :)

Tak neváhej a pošli svůj životopis - taková příležitost se neopakuje každý den :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3020952  Datum zveřejnění: 19.4.2017