Účetnictví pro samostatné (cca 35.000 Kč!)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste přesvědčeni, že máte co nabídnout a chcete to někde ukázat? Dáme Vám příležitost se projevit!

Přijměte odpovědnost za kompletní účetnictví výrobní společnosti, která si staví na dobrých vztazích, nízké fluktuaci a zázemím v zahraničí - budete odměněni nejen dobrým pocitem za dobře odvedenou práci.

Bude na Vás abyste:

- prováděli účetní operace výrobní i nevýrobní části společnosti

- zpracovávali účetní závěrky

- zpracovávali DPH a tvořili podklady pro daně z příjmu

- kontrolovali a zpracovávali podklady pro fakturaci

- řešili se zákazníky neobdržené informace

- vedli archivaci a data v systému

- spravovali pohledávky

- vedli finanční účetnictví

Budete pracovat samostatně s nadřízeným Finančním manažerem. Ve Vašich činnostech není mzdové účetnictví. Do práce se můžete dostat jak vlakem tak autem, kousek od Pardubic.

Co byste měli splňovat:

- vzdělání není dogma, ale ekonomické zázemí Vám zvýší šance

- jelikož Vás nemá kdo kontrolovat, musíte už tyto věci umět - praxe alespoň 2, 3 roky

- znalost účetních standardů, zákonů, DPH

- nemůže Vám chybět zkušenosti s Excelem a programy pro účetnictví

- schopnost domluvit se anglicky - písemně je dostatečné

Zaměstnanecké výhody, benefity

Obdržíte:

- dle toho co Vás motivuje - příležitost být samostatný

- šanci se něco nového naučit

- dobrý plat, který odpovídá tomu, co umíte (avšak pro seniory max 40 tis. Kč)

- něco navíc jako jsou stravenky, příspěvky, lidské prostředí s dobrými vztahy a chutí do společných akcí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba plastových komponentů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Pernerova 168
53002 Pardubice

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Boleslavová
E-mail: poslat životopis
ID: 3023780   Datum zveřejnění: 20.4.2017