Vedoucí oddělení logistiky

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
08.05.2017
Nabízený plat (hrubého)
45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme vedoucího do oddělení logistiky s komunikativní znalostí angličtiny.

Zpracování objednávek zákazníků, administrativa
Komunikace s dopravci, tuzemskými i zahraničními dodavateli
Příprava podkladů pro interní audity
Nastavování a řízení interních logistických toků a procesů
Optimalizace logistických procesů, trvalé zlepšování
Implementace informačního systému (sklady a skladové položky)
Spolupráce s ostatními odděleními firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Motivační finanční ohodnocení + 13. plat
Možnost odborného rozvoje a vzdělání
5 týdnů dovolené
Pružnou pracovní dobu
Dotované stravování
Další zaměstnanecké benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výrobní a transportní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
Znalost logistických procesů se zaměřením na dopravu
Min. 3 roky zkušeností odpovídající výše uvedené pracovní náplni výhodou
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Pokročilá znalost PC (zejména MS Office), SAP nebo jiné výhodou
Dobré organizační a řídící schopnosti, komunikativní schopnosti
Samostatnost, odpovědnost, pečlivost, důslednost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Nám. Přemysla Otakara II. 36
370 01 České Budějovice

Kontakt

ID: 3025934   Datum zveřejnění: 21.4.2017