Nákupčí/Logistik

Okres Kutná Hora

Popis pozice

Baví Vás pracovat hlavou, ale zároveň jste rádi v pohybu?

Čeká Vás práce pro mezinárodní společnost původem z Anglie, která má v Kutné Hoře své malé zastoupení. Budete zajišťovat nákupní potřeby, vystavovat objednávky, řešit problémy s dodavateli, hlídat a optimalizovat materiálový sklad. Anglicky budete komunikovat se zahraničními nadřízenými.
Co od Vás očekáváme
  • důležitá je pro nás aktivní angličtina slovem i písmem
  • hledáme člověka s dobrou fyzickou kondicí, neboť je zde velmi častý pohyb ve výrobním prostředí a doplňování výrobního materiálu v prostředí závodu
  • zkušenosti z nákupu jsou vítány, budete mít na starosti nákup materiálu, vypracovávání reportů v Excelu

Nabízíme

  • obdržíte mzdu, která koresponduje s vašimi dovednostmi (maximálně však 43. 000 Kč)
  • můžete si vybrat čas, kdy chodíte do práce mezi 8:00 - 17: 30
  • obdržíte stravenky a příspěvek na penzijní pojištění
  • nabízíme denní využití anglického jazyka, jelikož Váš vedoucí a zároveň kolega je z UK
  • dáme příležitost i osobě krátce po škole, která nám dokáže, že na to má

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3028410  Datum zveřejnění: 28.11.2017