Disponent výroby / plánovač - až 40 000 Kč

Jihočeský kraj, Okres Strakonice

Popis pozice

Mezinárodní výrobní společnost v okr. Strakonice nabízí skvělou příležitost pro Disponenta logistiky se znalostí německého jazyka.

Na dané pozici budete plánovat výrobní zakázky v programu SAP, zodpovídat za dodržování termínů dodávek hotových výrobků do centrálního skladu a prověřovat požadavky od zákazníků (vč. řešení reklamací). Budete hodně komunikovat s technology a vedoucími výrob, zejména při sestavování výrobního plánu. Následně budete sledovat výrobní kapacity a skladové zásoby u hotových výrobků.

Požadujeme:
SŠ / VŠ vzdělání
Praxi na podobné pozici / výroba / logistika
Nutná znalost NJ - denní využití
Znalost práce na PC, SAP výhodou
Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Příjemné pracovní prostředí
Různorodou a perspektivní práci
Možnost seberealizace a dalšího růstu
Atraktivní mzdové ohodnocení + 13. plat
Příspěvek na penzijní připojištění
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Další zaměstnanecké benefity
Nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3030362  Datum zveřejnění: 26.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 Kč