Asistent/ka zákaznické péče

Praha 5, Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

• telefonický a emailový kontakt s klienty - pasivní linka
• 1 den v týdnu osobní péče o klienty na pobočce
• vyřizování požadavků klientů v systému
• poskytování informací o nových marketingových akcích
• komunikace a spolupráce s ostatními úseky společnosti
• výdej a příjem složek, skenování složek a dokumentů, podpora interních

Profil kandidáta

• SŠ vzdělání
• zkušenosti v call centru nebo zákaznickém servise výhodou, nikoli podmínkou
• uživatelská znalost MS Office
• dobré komunikační schopnosti, proaktivita
• prozákaznická orientace, orientace na výsledek a kvalitu
• flexibilita, odolnost vůči zátěži
• znalost AJ - výhodou pro další růst ve společnosti

Nabízíme

• práce v příjemném prostředí
• reálná možnost profesního růstu
• atraktivní finanční ohodnocení FIX + odměny
• 25 dní dovolené
• 5 sick days
• příspěvek na stravování
• vzdělávací kurzy, školení
• příspěvek na penzijní/ životní pojištění
• flexibilní začátek/ konec pracovní doby (8 – 17)
• práci na HPP

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3032737  Datum zveřejnění: 12.5.2017