Procesní technolog

Okres České Budějovice

Popis pozice

Výrobní společnost v Českých Budějovicích přijme Procesního technologa do svého týmu.

  • Zefektivnění a optimalizace výroby a technologií
  • Spolupráce při náběhu nových projektů
  • Návrhy na preventivní údržbu strojů a přístrojů
  • Spolupráce s oddělením kvality a výroby

Profil kandidáta

Požadavky:
  • Min. SŠ vzdělání technického směru , ideálně elektro - mechatronika
  • Komunikativní znalost NJ
  • Znalost MS Office
  • Odpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí silné rostoucí mezinárodní společnosti
  • Perspektivní práci v mezinárodním prostředí
  • Intenzivní zaškolení v mateřské společnosti v zahraničí
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • A další benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3036899  Datum zveřejnění: 29.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 Kč