Šance pro jazykově nadané juniory (AJ+NJ) - Účetní

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Pro všechny jazykově nadané talenty máme jedinečnou příležitost, která vám otevře dveře do světa financí nebo účetnictví. Přijměte pozvání stát se nedílnou součástí velké mezinárodní společnosti. Ideální pozice pro ty, kteří se chtějí v tomto oboru rozvíjet a aktivně využívat své jazykové znalosti.

Čeká Vás různorodá práce - účetní aktivity související s přijatými, vydanými fakturami, provádění všech aktivit souvisejících s měsíční uzávěrkou. Nebo vyúčtování služebních cest. Práce v systému SAP, výstupy v Excelu.

Profil kandidáta

Máme dva základní požadavky - výborná angličtina je v tomto případě samozřejmostí, protože se jedná o firemní jazyk + němčina (od úrovně B2 výše). Jedná se o juniorní pozice, takže se nemusíte bát, na vše budete zaškoleni - důležitá je v tomto případě především vaše jazyková vybavenost.

Nabízíme

Jedná se o americkou společnost, takže Vás čeká mzda nezvyklá našim poměrům + propracovaný systém zaměstnaneckých výhod (finanční příspěvky na další vzdělávání, stravenky, home office, flexibilní pracovní doba, kafeterie.... ).

Nezavírejte si dveře a pošlete Váš životopis (aj verze) na email: [email protected] nebo přes odpovědní formulář.

Těšíme se na Vaše reakce!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3038262  Datum zveřejnění: 22.7.2017