CAD specialista

Okres Mladá Boleslav

Popis pozice

Hledáš práci, která bude zároveň tvým koníčkem?
Baví tě 3D grafika a 3D animace?
Setkal/a ses někdy s některým ze 3D programů pro modelování?
Pokud je tvou odpovědí jednohlasné ANO, neváhej a zašli nám svůj životopis!!!
Ať už jsi absolvent, nebo máš zkušenosti, čeká tě kvalitní zaškolení a zajímavá práce!

Náplň práce:
  • Tvorba digitálních dat ve specializovaném software Icem Surf / Alias (class-A surfacing)
  • Design a vývoj automobilů od konceptu až do výrobní podoby
  • Práce na projektech v Čechách i v zahraničí

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání, VOŠ nebo VŠ výhodou
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (čtení technické dokumentace, komunikace v cizím jazyce)
  • Praxe výhodou, nikoli podmínkou
  • Orientace ve 3D prostoru
  • Základní znalosti s některým z programů pro 3D modelování např. Alias, Rhinoceros, CATIA aj.
  • Znalost MS Office
  • Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Finanční ohodnocení podle zkušeností
  • Pohyblivá složka platu – osobní ohodnocení
  • Projektové odměny
  • Kvalitní zaškolení
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby s pevnou částí od 9:00 – 15:00 (pátek 8:00 – 14:00)
  • Dovolená 20 dní + čerpání náhradního volna z přesčasů
  • Jazykové kurzy pro zaměstnance (většinou němčina)
  • Základní jídlo a pití pro zaměstnance zdarma

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Břetenářová
ID: 3041965  Datum zveřejnění: 3.5.2017