Špecialistka podpory zákazníkov so slovenčinou, nástup ihneď

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Nabízený plat (hrubého)
dohoda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ak hľadáš zaujímavú a pestrú náplň práce, chceš využiť svoju slovenčinu v Prahe, miluješ komunikáciu so zákazníkmi a si rada online, si na správnom mieste :)

Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá je distribútorom prírodnej kozmetiky pre ženy, hľadáme novú posilu do tímu v zákaznickom servise.

Čo ťa čaká?

- Komunikácia so zákazníkmi cez email, telefón, chat, facebook
- Riešenie reklamácií a zodpovedanie dotazov od zákazníkov (napríklad: Je v súčasnosti tento výrobok dostupný na sklade? Je môj balík už na ceste? Aké je zloženie má tento výrobok? Aké sú aktuálne zľavy v členskom klube?)
- Spolupráca s ďalšími oddeleniami (marketingové, finančné, zásoby)
- Analýza, vyhodnocovanie a prezentácia výsledkov z oblasti zákaznického servisu
- Spracovanie objednávok, práca s databázou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Príjemné pracovné prostredie
- HPP, plný úvazok, po prvom roku zmluva na dobu neurčitú
- Možnosť zapojiť sa do firemných projektov - napríklad testovanie výrobkov
- 5 týždňov dovolenky
- Zľavy na firemné produkty
- Multisport karta
- Jazykové a vzdelávacie kurzy na pracovisku
- Výborná lokalita v centre mesta
- Nástup možný ihneď

Informace o náboru

Zaujala Ťa ponuka? Daj mi o sebe vedieť :) Zašli svoj životopis v českom/slovenskom/anglickom jazyku.

Pripoj prosím pár slov, čím ťa pozícia zaujala.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Distribútor prírodnej kozmetiky pre ženy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Túto agendu úspešne zvládneš, pokiaľ

- je slovenčina tvoj rodný jazyk, ovládaš ju spisovne ústne a gramaticky
- ovládaš základy angličtiny
- miluješ komunikáciu so zákazníkmi (online chat, emaily, telefonáty) a rýchlo sa učíš pracovať s novými programami
- máš už nejaké skúsenosti v oblasti podpory zákazníkov alebo administratívy

Pozícia je vhodná pre motivovaných absolventov SŠ/ VŠ s aktívnym prístupom a chuťou pracovať.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Kontakt

ID: 3042256   Datum zveřejnění: 18.5.2017