Warehouse supervizor

Okres Teplice

Popis pozice

Jste ve skladu jako doma a máte zkušenosti s vedením lidí?
Domluvíte se anglicky a přemýšlíte o vedoucí pozici?
Svou práci si umíte zorganizovat, jste komunikativní a stres Vás neskolí?
Hledáme Warehouse Supervizora, který se bude účastnit pohovorů s uchazeči o zaměstnání, ujme se zaškolování nových zaměstnanců a bude se podílet na sledování produktivity ve skladu.

• Tvorba instrukcí k jednotlivým procesům ve skladu
• Podílení se na přípravě nově vznikajícího skladu a na realizaci Warehouse management systému
• Zajištění a kontrola 5S ve skladu
• Spolupráce při řešení procesu interního balení
• Kontrola používání OOPP, vytváření nápravných opatření při skoro nehodách
• Odpovědnost za manipulační techniku
• Účast v týmu řešící certifikaci IATF 16949:2016

Nabízíme

• Možnost získat praxi v perspektivním a dobře honorovaném oboru
• 25 dní dovolené
• Stravenky, Flexi poukázky
• Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
• Bonusy na dovolenou a Vánoce, které téměř dosahují výše 13. platu!
• Odměny za doporučení zaměstnance
• Náborový bonus ve výši 5 000 Kč
• Občerstvení na pracovišti zdarma
• Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
• Samozřejmě dále různé kurzy, školení, a protože život není jenom o práci, tak i firemní akce :-)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3045501  Datum zveřejnění: 4.5.2017