Manažer devizových obchodů

Plzeňský kraj, Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

• Akvizice stávajících malých, středních a korporátních klientů
• Tvorba vlastního portfolia a databáze klientů
• Aktivní spolupráce s oddělením Dealing a spolupráce na tvorbě obchodní strategie
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Péče o stávající klienty, profesionální poradenství

Profil kandidáta

• SŠ/VŠ vzdělání
• Důležitá je pro nás vysoká orientace na výsledky
• Reprezentativní vystupování a výborné komunikační schopnosti
• Schopnost a chuť dalšího vzdělávání se
• Znalost práce v MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B
• zkušenost v jednání s korporátními klienty vítána

Nabízíme

• Vysoce nadstandardní ohodnocení
• Fixní mzdu, neomezenou variabilní složku mzdy a další benefity
• Hlavní pracovní poměr v naší společnosti
• Firemní automobil i k soukromým účelům
• Notebook a mobilní telefon
• Flexibilní pracovní dobu odpovídající potřebám klientů
• Nástup možný ihned nebo dohodou
• Pracoviště – Plzeňský kraj/ Praha

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3045569  Datum zveřejnění: 24.5.2017