Telefonní koordinátor

Praha

Popis pozice

Hledáme zkušené telefonní koordinátory s komunikativní angličtinou

Máte za sebou praxi z call centra? Rádi komunikujete po telefonu a nebojíte se odmítnutí? Chcete využívat anglický jazyk?

Získejte příležitost zajímavé práce ještě dnes!

Co bude Vaším úkolem?
Budete aktivně oslovovat potenciální klienty, které máme jednak v CRM databázi a které jednak budete sami aktivně vyhledávat z různých zdrojů. Cílem pro Vás bude domluvit schůzku pro konzultanta, za kterou Vám bude připsaný náležitý bonus.

Co od Vás potřebujeme, abychom si rozuměli?
Máte za sebou již zkušenost z podobné pozice, ideálně z call centra. Domluvíte se anglicky, abyste porozuměli svým kolegům. Český jazyk máte na pokročilé úrovni, abyste mohli bez problémů jednat s klienty. Máte uživatelské počítačové dovednosti (MS Office).

Co Vám nabízíme?
Budete pracovat ve velmi přátelském a příjemném prostředí v centru Prahy, které je rodinného typu. Budete mít na svoji práci klid, nejedná se kanceláře open space, nýbrž uzavřené kanceláře. Se všemi členy týmu se budete moct velmi dobře poznat. Flexibilní pracovní dobu, možnost nástupu ihned a velmi atraktivní finanční ohodnocení.

Těšíme se na Vaše životopisy v anglickém a českém jazyce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 3050793  Datum zveřejnění: 9.5.2017