Eshopový specialista

Hlavní město Praha

Popis pozice

Chcete rozjet svoji kariéru v oblasti správy eshopu a online marketingu u expandujícího sportovní obchodu?

Baví Vás sport a chcete v něm i pracovat?

Tak věnujte pozornost následujícímu inzerátu.

Nabízíme Vám samostatnou pozici, kde se budete podílet na rozvoji eshopu společnosti.

Co bude náplní Vaší práce?
Spravovat a rozvíjet sportovní eshop
Podílet se na online marketingu obchodu a aktivně ho neustále zlepšovat
Vyřizovat objednávky a komunikovat se zákazníky
Komunikovat s dodavateli a vyřizovat logistiku zakázek

Profil kandidáta

Požadavky na Vás:
Alespoň teoretické znalosti online marketingu, PPC kampaní
Velmi dobré PC znalosti (práce s grafickými programy, MS office)
Řidičský průkaz skupiny B
Vztah ke sportu
Komunikativnost a obchodního ducha
Kreativitu a samostatnost

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
Možnost získat zkušenosti v online marketingu
Práci v přátelském a neformální prostředí
Zajímavé finanční ohodnocení
Fix + Bonusový systém
Slevu na sportovní potřeby a možnost jeho půjčení
Firemní mobil a PC
Firemní sportovní akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3051277  Datum zveřejnění: 28.6.2017