Trainee v nadnárodní výrobní společnosti

Ústecký kraj

Popis pozice

Jsi absolventem VŠ v oboru elektro a chceš nastartovat svou kariéru v zajímavé nadnárodní výrobní společnosti? Máme pro Tebe velmi zajímavou nabídku.

Jako absolvent VŠ máš velikou spoustu teoretických zkušeností, ale co si budeme povídat, praxe bývá občas trochu jiná. A v každé firmě se budeš mít hodně co učit. S naším klientem Ti to ale můžeme usnadnit. Nebude to žádné klasické zaškolení na pracovišti, ale začleníme Tě do mezinárodního týmu. Celý koncern totiž hledá zajímavé elektrotechniky v rámci celého světa. Protáhneme Tě po všech možných závodech koncernu, dáme Ti potřebné know-how a ve finále se po víc jak půl roce staneš specialistou v oboru pro Ústecký závod.

Čemu se budeš věnovat? Náš klient vyrábí součástky do aut. Dosud to byla klasická strojařina, ale elektrika začíná prostupovat celé auto. A my potřebujeme někoho, kdo nám s tím pomůže.

Profil kandidáta

Co požadujeme?
  • VŠ v oboru elektro
  • komunikativní angličtinu - pracovat budete v mezinárodním týmu

Nabízíme

Nabízíme:
  • skvělou příležitost nastartovat kairéru v zajímavé nadnárodní firmě
  • práci na nových zajímavých projektech mezinárodního charakteru
  • práci v mezinárodním týmu
  • zaškolení v zahraničí
  • širokou škálu benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3052580  Datum zveřejnění: 12.6.2017