Tvoje nová práce v Kolíně ! Nabízíme Ti změnu a nový začátek. Dělník

Okres Kolín

Popis pozice

Více pracovních míst!
Pracovní pozice vhodná pro ženy i muže. Ideální i pro páry.
Mimoregionálním uchazečům zajistíme ubytování.
Pracoviště: Kolín (Průmyslová zóna Ovčáry)

POPIS POZICE
Stereotypu se neboj. Čeká na Tebe několik pracovních pozic. Na jedné pozici jsme 30min a poté se s kolegy vyměníme. Dodržujeme přestávky na odpočinek. Hlavním naším společným cílem je zkompletovat autosedadlo. Samozřejmě na to máme stanovený čas, ale vždy to stihneme. Nemine nás ani kontrola materiálů a komponentů. Pracujeme s moderními technologiemi, které nám práci ulehčují.

PRACOVNÍ DOBA:
DVOUSMĚNNÝ PROVOZ
pondělí až pátek (ranní směna 6:00 -14:25 hod, odpolední směna 15:30 – 23:55 hod)
NEBO
TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ
pondělí až pátek (ranní směna 6:00 – 14:00 hod, odpolední směna 14:00 – 22:00 hod, noční směna 22:00 – 6:00 hod)

Profil kandidáta

Práce je z počátku fyzicky náročná. Bez dobrého zdravotního stavu to nepůjde.
Žádné speciální požadavky na nové členy týmu nemáme.

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr
  • základní nástupní mzda 17.750 Kč/měsíc, po zkušební době 19.050 Kč/měsíc (postupné navýšení mzdy)
  • individuální a kolektivní bonus: 3.200 až 4.500 Kč/měsíc
  • příspěvek na dopravu 30 Kč/den
  • celková nástupní mzda 23.000 Kč/měsíc
  • mzda po zaučení 24.500 Kč/měsíc
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (pitný režim na pracovišti)
  • 25 dnů dovolené
  • zákonné příplatky
  • pracovní oděv
  • široké portfólio zaměstnaneckých benefitů prostřednictvím cafeterie

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Nekvasilová
+420731139543
ID: 3052821  Datum zveřejnění: 10.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000