Asistent/-ka vedení v technické firmě

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Proboštov, Teplice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, menší německou výrobní společnost u Teplic, hledáme vhodné uchazečky a uchazeče na pozici Asistentka či Asistent.

Co Vás bude čekat?
Neustále něco nového. Rozhodně to nebude stereotypní práce. Vaším úkolem bude vše od organizace kalendáře ředitele, přes zařizování návštěv či jízdenek a letenek na služební cesty až po klasickou administrativu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
- práci, ve které se nebudete nudit
- týden dovolené navíc a ještě k tomu dva dny sick-days
- 13. plat
- pravidelná valorizace mzdy
- dotované stravování v závodní jídelně

- a celou řada dalších drobných benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Menší německá výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?
- akční samostatnou osobnost, kterou jen tak něco nerozhází
- zkušenost s administrativní prací
- komunikativní angličtinu, němčina velkou výhodou
- znalost MS Office
- ŘP sk. B a aktivní řízení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Adresa společnosti

Manpower
Velká Hradební 238/10
400 01 Ústí nad Labem
ID: 3055922   Datum zveřejnění: 14.7.2017