Lean specialista

Jihočeský kraj, Okres Písek

Popis pozice

  • Zavádění a řízení jednotlivých fází Lean Manufacturing standard
  • Identifikace nedostatků v jednotlivých procesech
  • Implementace opatření, ověřování a auditování nastavených standardů
  • Podporování implementace KAIZEN do všech oddělení společnosti
  • Provádění analýzy / měření a normování práce a její optimalizování pomocí metody MOST

Očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání – technického směru (vhodná i pro absolventy)
  • Znalosti nástrojů Lean Manufacturing: Six Sigma, Teorie úzkých míst, Lead time, SMED, Standard Work, Cycle time, Takt time, TPM, JIT, Kanban, Kaizen, MOST, 5S
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • ŘP skupiny B
  • Znalost MS Office
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Zkušenosti s řízením týmu výhodou
  • Iniciativa, samostatnost, flexibilita, logické a analytické myšlení
  • Ochotaa učit se novým věcem, ochota cestovat

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní a stále rostoucí společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Profesní a mzdový růst, možnost externích školení
  • 5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
  • 13. mzda + podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie)
  • Stravování přímo v závodě

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3057394  Datum zveřejnění: 12.5.2017